צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  מכללה לבוגרים חירשים וכבדי שמיעה

  מכללה לבוגרים חירשים וכבדי שמיעה – להתוויית לימודי מקצוע וקידום תעסוקה בקרב בוגרים חירשים וכבדי שמיעה במגזר הערבי.

  צוות הפרויקט מונה 13 מורים ומורות, מתרגמת לשפת הסימנים, מתאמת תמיכות, מרפאה בעיסוק, מנהלת מקצועית ומנהלת פרויקט.

  כיום משתתפים בפרויקט 53 מקבלי שירות שמתוכם כבר ל – 20 גברים נמצאה עבודה בשוק הפרטי במפעלים ובעבודות חיפויים,7 נשים מדריכות בעמותה ו – 5 מלוות ללימודים אקדמיים.

  מקבלי השירות נעזרים בשירותי המכללה בתחומים רבים – ליווי בתהליכים וקבלת זכויות והכרה בביטוח לאומי, ליווי והכוונה בקבלה למוסדות להשכלה גבוהה, ליווי תעסוקתי – פתיחת אינטק, כתיבת קורות חיים, איתור מקומות תעסוקה וליווי, בנוסף על הקורסים הניתנים במכללה בתחומי השפה הערבית והעברית, מתמטיקה, אומנות, בישול, בניין, מקצועות היופי ועוד.

  לכל אחד ממקבלי השירות נרקמת תכנית קידום אישית המבוססת על רצונותיו וצרכיו תוך בחירה אישית מבין האפשרויות הרבות, ונעשית עבודת ליווי ומעקב אחרי התקדמותו לשיפור ומיצוי יכולותיו.

   

  לפרטים נוספים –

  טלפון- 052-6100430

  magal@maonrt.net

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים