צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  שירותי דיור

  "רמות" מספקת מגוון פתרונות דיור המותאמים באופן אישי לאוכלוסיות מיוחדות: מוגבלות שכלית התפתחותית, אוכלוסיית השיקום, אוטיזם, אוכלוסיית בריאות הנפש, נוער בסיכון ודרי רחוב.

  רמות שמה לעצמה מטרה לקדם ולשפר את איכות החיים עבור אנשים עם מוגבלות באמצעות מתן בית חם ואוהב, שילוב בקהילה ומתן תמיכה פיזית, רגשית וחברתית על ידי אנשי צוות טיפול מקצועי ומסור.

  דיור בקהילה

  מערכי הדיור בקהילה מכוונים לחיים עצמאיים ומימוש זכותו של אדם עם מוגבלות להשתלב בחברה לפי יכולתו, רצונו וצרכיו. הבתים שלנו נמצאים בלב הקהילה בנויים ומאובזרים בסטנדרט הגבוה ביותר , תוך הקפדה והתאמה לצרכי הדיירים. הדיירים נהנים מרצף שירותים הניתנים בקהילה. מרפאה, פעילויות פנאי וחוגי העשרה, השתלבות בחיי הקהילה העירוניים, יציאות להופעות, לבתי קפה ונופשונים בארץ ובחו"ל.

  אנשי צוות וטיפול מסור חם ואוהב מלווה את הדיירים בקשר ישיר ויומיומי , תוך הכוונה לחיים עצמאיים באמצעות תכניות קידום המותאמות לכל דייר באופן אישי.

  הבתים נמצאים תחת פיקוח של משרד הרווחה.

  מעונות

  המעונות פועלים כקהילה טיפולית מכילה וייחודית המספקת את כל צרכי הדיירים : מטבח ומכבסה, מרפאה ופיקוח דיאטנית, שירותי טיפול פרא- רפואיים, שירות פסיכו-סוציאליים, מערך חינוך ותרבות עשיר ומגוון, תעסוקה ופעילויות פנאי.

  כל השירותים מותאמים למצבם, יכולותיהם ובחירותיהם של הדיירים.

  אנו מכוונים לתת מענה לצרכים פיזיים, רגשיים והתנהגותיים של הדיירים כחלק משיפור איכות חייהם ושואפים לקדם אותם ככל האפשר למימוש הפוטנציאל האישי, בסביבת חיים טיפולית ובטוחה, נעימה ומאושרת.

  דיור לאנשים חסרי עורף משפחתי

  מסגרות ארציות לגברים ונשים בגילאי 65-18 המוגדרים אנשים חסרי עורף משפחתי כתוצאה מקשיי תפקוד ברמות שונות, מצבי משבר קיצוניים, ניכור ממשפחה וסביבה, בעיות כלכליות קשות והתמכרויות. אנו מספקים שירותי דיור, שיקום ומיצוי זכויות עבור אנשים חסרי עורף משפחתי מטרתנו לתת לדיירנו בית חם, תנאי חיים הומאניים, שיקום אישי – משפחתי – חברתי ומיצוי זכויות סוציאליות.

  חסות הנוער

  מאמינים ביכולתו של כל נער לממש את הפוטנציאל שלו. אנו מאמינים בזכותו של כל נער לקבל הזדמנות בה יוכל להתפתח בעזרת הכלים שברשותנו: הרבה סבלנות, סובלנות והכלה של כל נער ונער, סביבה בטוחה, נעימה ותומכת.

  אנו מאמינים כי כלים אלה יאפשרו לנער לבחור בדרך חדשה ומתוך אמונה בעצמו, יצליח להתמודד עם הקשיים אשר חווה בעבר. מתוך אמונה זו, נבנתה התוכנית החינוכית טיפולית של הפנימייה והיא מושתתת על שלושה עוגנים- אישי, קבוצתי וחברתי.

  הוסטל לילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי

  הוסטל לילדים אוטיסטים הוא בעצם בית הכולל בתוכו את שלל בעלי התפקידים המעניקים את כל הטיפולים אשר להם נזקק הילד תחת מטריה אחת. בין היתר בכל צוות יהיו: מנהל, עו"ס, רופא ואחות פסיכיאטריים, מדריכי שיקום, פיזיותרפיסטית, מרפאה בעיסוק ועוד מגוון בעלי מקצוע לוגיסטיים כמו עובדי אחזקה וניקיון. כאשר הורים לילד אוטיסט מקבלים את ההחלטה לדיור חוץ ביתי הם יודעים שיש מי שידאג לכל צורך שלו ויוכל לתת מענה מידי והולם לצרכיו האישיים.

  דיור בריאות הנפש

  שרותי שיקום, דיור מוגן והוסטלים איכותיים ומקיפים לאוכלוסיית נפגעי הנפש בקהילה. אנו פועלים על פי עקרונות השיקום וההחלמה ומפוקחים על ידי משרד הבריאות.

  אנו מאמינים כי תקווה היא רכיב חיוני בהחלמה והאדם הוא המומחה. חייבת להתקיים בחירה חופשית ובכך האדם שותף. אנו פועלים מתוך תפיסה ערכית של שמירה ונוכחות קבועה של כבוד האדם.

  פרויקט משפחה מאוחדת

  פרויקט ראשוני וייחודי הנותן מענה לחלופה להוצאה חוץ ביתית של ילדים צעירים. בתכנית זו אנו מטפלים ומלווים את המשפחה כולה 24/7 באמצעות צוות מטפלים מקצועיים אשר פועל לשיקום הקשרים המשפחתיים וחיזוק האם והמסוגלות ההורית שלה מול ילדיה. במסגרת התכנית אנו דואגים לכל צרכי המשפחה החל ממציאת בית ראוי ומותאם, הנחיה בנושא תזונה נכונה ובריאה, שילוב במסגרות חינוך, חוגי פנאי והעשרה, שימוש בשירותי קהילה ועוד.

  לפרטים נוספים ויצירת קשר- arielag@rammot.co.il

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים