צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  מעונות

  רמות מספקת שירותי דיור המותאמים באופן אישי לאנשים בעלי מוגבלויות. אנו נותנים מענה לכל רמות התפקוד ולכל טווח הגילאים.

  רמות שמה לעצמה מטרה לקדם ולשפר את איכות החיים עבור אנשים עם מוגבלות באמצעות מתן בית חם ואוהב, שילוב בקהילה ומתן תמיכה פיזית, רגשית וחברתית על ידי אנשי צוות טיפול מקצועי ומסור.

  במסגרות הדיור אנו מכוונים לחיים עצמאיים ומימוש זכותו של אדם עם מוגבלות להשתלב בחברה לפי יכולתו, רצונו וצרכיו.

  אנשי צוות וטיפול מסור חם ואוהב מלווה את הדיירים בקשר ישיר ויומיומי עמם, תוך הכוונה לחיים עצמאיים ומימוש הפוטנציאל באמצעות תכניות קידום המותאמות לכל דייר באופן אישי.

  המסגרות נמצאות תחת פיקוח של משרד הרווחה.

  צרו קשר מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר

   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   מעון לבעלי צרכים מיוחדים

   מתוך סקר שנערך בשנת 2019 על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כ-17 אחוזים מכלל האוכלוסייה המתגוררת בישראל מוגדרת כאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. צרכים מיוחדים כוללים התמודדות עם מגבלות ברמות שונות המקשות על התפקוד היומיומי. המגבלות השכיחות ביותר הן מגבלות פיזיות, אך בין אוכלוסיית הצרכים המיוחדים ישנם גם כאלה המתמודדים עם מוגבלות נפשית, שכלית, מוגבלות כתוצאה ממחלה כרונית, אוטיזם ועוד. אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים יזדקקו לרוב לסיוע תמיכתי כלשהו, ולכן הוקמו שירותים רבים שמטרתם לעזור לאוכלוסיות אלו. בין השירותים הקיימים, ישנן אפשרויות ליווי שונות לבעלי הצרכים המיוחדים ובני משפחותיהם, מסגרות תעסוקה שונות וכן פתרונות דיור כמו: מעון לבעלי צרכים מיוחדים. מעון רמות מפעיל מסגרות רבות בכל חלקי הארץ, במטרה לעזור לאנשים בעלי צרכים מיוחדים לחיות את חייהם בכבוד ולהגשים את עצמם.

   מעון לבעלי צרכים מיוחדים בצפון הארץ

   בישראל קיימות מסגרות תמיכה רבות לבעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם. המסגרות פזורות בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. אם אתם גרים בצפון הארץ ומחפשים מסגרת איכותית, רגישה ומקצועית עבור בן משפחתכם בעל הצרכים המיוחדים, מסגרת שעובדת בשיתוף פעולה מלא עם הדייר, משפחתו וקהילתו, המלצתי החמה היא על מעון לבעלי צרכים מיוחדים בטבריה. מעון זה מעניק בית חם ואוהב, שרואה לנגד עיניו את צרכיו ורצונותיו של הדייר ופועל לאורן. התהליך השיקומית נבנה באופן אישי עם כל דייר ודייר יחד עם הצוות המסור והמקצועי.

   סביבת המחיה במעון

   כמשפחה לבעל צרכים מיוחדים, הייתם רוצים שבן משפחתכם יקבל את תנאי המחייה הטובים והתומכים ביותר, שירגיש בבית, אהוב ועטוף. שאיפות אלה מנחות גם את הצוותים המקצועיים במסגרת מעון לבעלי צרכים מיוחדים. ולאור זאת, בתחומי המעונות, הוקמו פארקים מותאמים לפעילויות ספורט, פינות חי, מרכזי תעסוקה, שטחי חקלאות, חדרי פיזיותרפיה ועוד מגוון רב של אפשרויות, וכל זאת בכדי שבן משפחתכם ירגיש הכי בבית שאפשר. מעון רמות שם לו למטרה, לעשות הכל על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר שקיים בתחום זה בארץ. עם ניסיון של יותר מארבעים שנים בתחום, צוותים מקצועיים מתפתחים משנה לשנה והופכים את מסגרות הדיור השונות, לסביבות בטוחות ולבתים חמים לאוכלוסיות רבות.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים