צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  דיור לבעלי מוגבלויות

  המונח "צרכים מיוחדים" נחקר רק לעתים רחוקות לעומק כאשר מתייחסים לאלה הזקוקים לסיוע נוסף. המונח מעון לבעלי צרכים מיוחדים מסתיר הרבה ממי שאינו מכיר אישית את הדיירים. קבוצת רמות מספקת בית לאנשים עם צרכים יוצאי דופן. בישראל פועלים מספר מעונות לאנשים עם צרכים מיוחדים. מתקנים אלה נותנים מענה לאנשים עם מגוון רחב של לקויות.

  מה תפקידו של מעון לבעלי צרכים מיוחדים?

  הדיירים של המעון הינם בעלי מגוון רחב של מוגבלויות ולקות ודורשים טיפול פרטני ואינטנסיבי. אמנם ישנו תפריט טיפולים מלא ומגוון, אבל אנשי הצוות הם מה שבאמת עושה את ההבדל. הצוות המקצועי של קבוצת רמות יש ידע וניסיון עשיר בתחום האוכלוסיות המיוחדות, והם משפרים את המקצועיות באופן סדיר באמצעות סדנאות ומפגשים עם מומחים לטיפול באוכלוסיות מיוחדות. יתר על כן, אנשי הצוות מקבלים השראה לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר כדי לעזור ולתמוך באופן המקצועי ביותר בדיירים עם הצרכים המיוחדים. קבוצת רמות מהווה נקודת מוצא לדירת מגורים עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, ומקלט בטוח לכל אותם אנשים הזקוקים לעזרה, חיוך אדיב וחיבוק מנחם.

  בית לבעלי מוגבלויות התפתחותיות- איך לבחור נכון?

  אף על פי שלעולם לא קל לחשוב על הפרדת אדם אהוב עם צרכים מיוחדים ממשפחתו, במיוחד הוריו, הידיעה שאיכות החיים הפיזית, הנפשית ואיכות חייו תגדל מאוד במעון המתאים לו או הצרכים שלה הופכים את ההחלטה לעשות זאת להחלטה הנכונה ביותר. הקמת קו תקשורת דו כיווני וישר בין הדייר למעגל הפנימי שלו היא צורת הטיפול המקיפה, היעילה והמוצלחת ביותר. קבוצת רמות הוא מיקום ייחודי השמור לאנשים יוצאי דופן. זה הוא בדיוק המקום בוא אנשים עם מוגבלויות יכולים להתנסות בחיים עצמאיים, אבל עדין להיות מוקפים באנשי צוות ובקהילה תומכת ומחזקת. כמו כן, הכישורים הנרכשים בעזרת הצוות המקצועי של קבוצת רמות, הדיירים יוכלו גם להשתלב בשוק העבודה, לתחזק קשרים חברתיים ולחיות באופן עצמאי ככל הניתן, בהתאם ליכולות האישיות שלהם. אם אתם מחפשים מעון לאנשים עם צרכים מיוחדים, תוכלו ליצור קשר עם קבוצת רמות, ולהגיע לביקור והתרשמות במקום.

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים