צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  בית חם לנערות וצעירות בסיכון ובמצוקה

  בעולם מלא באתגרים ואי ודאויות, לרוב הם הנערות עומדות במורכבויות בעלי משקל כבד יותר. עבור בנות העומדות בפני סכנות של התעללות, הזנחה או חוסר בית, המסע לחיים טובים יותר יכול להיות מרתיע. עם זאת, קיים בית רמות אשר מיועדים במיוחד עבור בית לנערות בסיכון, המציעים סביבה בטוחה ומטפחת המעצימה אותן להתגבר על מצוקה.בתים אלו משמשים מקום שקט , ומספקים לבנות תחושת ביטחון ויציבות שאולי מעולם לא הכירו. הצוות המסור, המורכב לרוב מעובדים סוציאליים, יועצים ומנטורים, פועל ללא אות ליצירת אווירה של תמיכה והבנה. אנשי מקצוע אלה לא רק נותנים מענה לצרכים מיידיים כמו מזון ומקלט אלא גם מציעים תמיכה רגשית ופסיכולוגית חיונית.

  יתרונות הבית לנערות בסיכון

  חינוך הוא אבן יסוד בבתים אלה, שכן הוא מצייד את הבנות בידע ובכישורים הדרושים כדי לשבור את מעגל הפגיעות. בתים רבים משתפים פעולה עם בתי ספר מקומיים ותוכניות חינוכיות כדי להבטיח לתושבים חינוך איכותי. המטרה היא להעצים את הבנות הללו למצות את מלוא הפוטנציאל שלהן ולממש את חלומותיהן, ללא קשר למצוקות בהן התמודדו.

  לשירותים טיפוליים תפקיד מכריע בריפוי פצעים רגשיים. נערות בסיכון נושאות לעיתים קרובות צלקות רגשיות עמוקות, ואנשי המקצוע בבתים אלו מציעים ייעוץ וטיפול שיסייעו להן להתמודד עם החוויות הטראומטיות שלהן. על ידי התמודדות עם אתגרים רגשיים אלו, הם מספקים הזדמנות לריפוי וצמיחה אישית.יתר על כן, בתים אלו שואפים להטמיע כישורי חיים וחוסן לנערות שהם משרתים. מבישול וניקיון ועד תקציב ומיומנויות עבודה, התושבים לומדים את הכלים המעשיים הדרושים להם כדי להפוך לצעירות עצמאיות ובטוחות בעצמן.

  הענקת תקווה ובית חם לנערות

  בעצם, בתים אילו הם עדות לכוחן של חמלה ותמיכה. הם מציעים לא רק מקום מפלט אלא גם הזדמנות לבנות להחזיר את דרכה, לחלום על עתיד מזהיר יותר, ובסופו של דבר לשגשג. על ידי אספקת סביבה מטפחת ומעצימה, בתים אלו עוזרים לבנות לבנות בסיס שעליו הן יכולות לבנות לעצמן חיים טובים יותר, ומוכיחים שתקווה ושינוי נמצאים בהישג יד, גם מול מצוקה

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים