צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  קהילות ייחודיות

  מיקום: קיבוצים ומושבים ברחבי הצפון

  אוכלוסיית יעד: אנשים בעלי צרכים מיוחדים מאגפי מש"ה, שיקום ואוטיזם מעל לגיל 18

  על מערך הדירות:

  דיור בסביבה כפרית הינו מסגרת דיור קטנה ואינטימית, של 6 אנשים עם צרכים מיוחדים, בתוך יישוב קטן (ישוב קהילתי, מושב או קיבוץ) אשר משולב בקהילה הסובבת אותו מעבר לשילוב במסגרת הדיור לה הדירה שייכת.
  מטרת הפרויקט היא ליהנות מכל העולמות – מצד אחד מסגרת קטנה ואינטימית המשולבת בצורה טבעית בקהילה קטנה העוטפת אותה ומצד שני המעטפת הטיפולית והחברתית של מסגרת גדולה יותר הנותנת משאבים מתאימים לדיירים.
  מטרת המסגרת היא לייצר שילוב בפעילויות השונות של היישוב, להיות חלק נתרם ותורם ליישוב, להיות חלק מהקהילה בכל עשיית הקהילה. בנוסף להיות חלק ממסגרת דיור ומפעילויות המסגרת, שילוב, היכרות ופעילות עם אנשים נוספים במסגרת הדיור.

  סביבת המחייה ביישובים קטנים:

  ביישובים קטנים פעילות הקהילה היא פעילות אינטימית יותר, מבוססת על הירתמות התושבים והיכרות אישית. מטרת פרויקט זה הוא שילוב אנשים עם צרכים מיוחדים בקהילות אלו מתוך מחשבה כי גם הקהילה וגם התושבים המשולבים יכולים להיתרם מפרויקט משלב זה.

  מעבר לכך הסביבה הירוקה, השקטה והפתוחה מביאה עמה תרומה טיפולית משמעותית לדייר הגר בה. אנו רואים כי מרחבים ירוקים תורמים לדיירים הגרים במרחבים אלו.

  השירותים הניתנים במסגרת:

  תעסוקה: הצוות המקצועי עושה כל מאמץ לשילוב דיירי הדירה בתעסוקה בשוק החופשי ביחסי עובד מעביד בהתאם ליכולותיו, ישנה אפשרות לשילוב בעסוקה נתמכת באזור מגוריו.

  רפואה: שירותי הרפואה ניתנים לכל דיירינו בקהילה, ע"י רופא המשפחה וכל הרופאים המקצועיים.

  פעילויות פנאי: פעילויות הפנאי במסגרתנו  ניתנים בדירות ומחוץ להן במתנסי"ם ומרכזים קהילתיים.

  צוות מסגרת: צוות הדירה ילווה את הדיירים בכל שעות היממה ויבנה לכל דייר תכנית טיפול ייחודית המתאימה לצרכיו השונים בכל ההיבטים : חברתי, רגשי, התנהגותי, חינוכי, מוטורי, שפתי, תקשורתי ותפקודי על מנת לאפשר עצמאות מקסימלית.

  צרו קשר איתנו

  טלפון: אריאלה 0508293307

  מייל: arielag@rammot.co.il

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים