צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  קלט חירום

  מיקום: רעננה

  אוכלוסיית היעד: אנשים חסרי עורף משפחתי המוכרים ברווחה בעיר מגוריהם.

  על מערך הדיור: מסגרת קלט חרום לאנשים חסרי עורף משפחתי המהווה מקלט ביתי מהרחוב. זוהי מסגרת אבחונית המכינה את דייריה למעבר אל מסגרת קבע טיפולית העונה על צרכיהם הייחודיים.

  סביבת מחייה: מבנה המערך הינו דו – קומתי עם חצר רחבת ידיים הנמצא ברחוב שקט ונעים.

  השירותים הניתנים במסגרת: המסגרת מיועדת לשהייה של שלושה חודשים בהם נערכים אבחונים פסיכוסוציאליים, פסיכיאטרים ופרא- רפואיים לעבודה אינטנסיבית עם הדיירים על חזרה לניהול חיים עצמאיים. הפנייה למרכז נעשית על ידי הלשכות לשירותים חברתיים ברחבי הארץ.

  צוות המסגרת כולל: מנהלת, עובדת סוציאלית, צוות מטפל, מזכירה, אח מרפאה, רופא משפחה, פסיכיאטר, צוות פרא – רפואי הכולל: פיזיותרפיסט, דיאטנית ומרפא בעיסוק.

  מנהלת המרכז וצוות ההדרכה בעלי ניסיון של מספר שנים בעבודה עם אנשים חסרי עורף משפחתי.

  מנהלת: מאיה שגב, תואר שני עבודה סוציאלית.

  דבר המנהלת:

  מרכז עוגן הינו קלט חירום ארצי ברעננה המיועד לקלוט דירי רחוב.

  זוהי מסגרת טיפולית – שיקומית במימון משרד הרווחה, מטרתנו היא לראות את האנשים שנחשבים שקופים בחברה ובחיי היום יום ולתת להם מקום מכיל ומכבד בו הם יוכלו לעבד את הטראומות עימם הם מתמודדים, לצמוח ולהשתלב בחזרה בחברה.

  צרו קשר איתנו

  טלפון: 077-4013587 | 050-6322406

  פקס: 077-2348588

  מייל: mayasegev.ramot@gmail.com

  מסגרת המשך – קלט חירום אבן יהודה

  מיקום: אבן יהודה

  מסגרת המשך הינה הרחבה של 25 מיטות לקלט חירום ברעננה.

  המסגרת קולטת מטופלים שעברו גמילה ואיזון ראשוניים ברעננה וממשיכים להמשך התייצבות ובניית תוכנית טיפול להמשך. המסגרת אף מסדירה מקומות יעודיים עבור מטופלים באחזקת תחליף סם מסוג סבוקסון.

  צוות המסגרת כולל: מנהלת, עובדת סוציאלית, צוות מטפל, מזכירה, אח מרפאה, רופא משפחה, פסיכיאטר, צוות פרא – רפואי הכולל: פיזיותרפיסט, דיאטנית ומרפא בעיסוק.

  מנהלת המרכז וצוות ההדרכה בעלי ניסיון של מספר שנים בעבודה עם אנשים חסרי עורף משפחתי.

  מנהלת: מאיה שגב, תואר שני עבודה סוציאלית.

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים