04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  פנימיית אלומה

  מיקום: קרית טבעון

  אוכלוסיית יעד: פנימייה פוסט אשפוזית ל-24 נערות בגילאי 12-18

  על מערך הדיור: פנימיית אלומה הוקמה בינואר 2022, ומטרתה לתת מענה לנערות אשר מתמודדות עם קשיים נפשיים ורגשיים רבים המשפיעים על ממדי החיים השונים שלהן.

  חזון – פנימיית אלומה; תקדם את החניכות בכל היבטי חייהן לשם מיצוי הפוטנציאל הייחודי של כל אחת ואחת מהן וזאת על ידי בניית תכנית טיפול המותאמת אישית לכל חניכה בהתאם לצרכיה, יכולותיה ושאיפותיה. החניכות תהיינה שותפות פעילות בהתווית חיי היום יום בפנימייה לצד גבולות ברורים ומוגנות מרבית. נפעל במשותף עם החניכות לשם העצמתן, פיתוח היכולת לקיחת האחריות, הבחירה והשליטה על חייהן לשם השתלבותן העתידית בחברה כאזרחיות מתפקדות ותורמות.

  משפחות החניכות הינן שותפות מלאות לתהליך ונפעל לשם יצירת אמון ושותפות עמם.

  סביבת מחייה: הפנימייה ממוקמת בטבעון היפה והירוקה.

  בפנימייה, ישנן שלוש קבוצות של נערות, בכל קבוצה 8 נערות, כאשר החלוקה הינה לפי גיל הנערות. לכל קבוצה יש סלון ומטבחון אישי. בכל חדר שוהות 2-3 נערות.

  השירותים הניתנים במסגרת: שירותי רפואה, פסיכיאטריה, תכניות קידום, דיאטנית, פעילויות וחוגים מעקב פסיכיאטרי, אחות.

  צוות מסגרת כולל: צוות המסגרת רחב מאד וכולל מדריכות ישירות, רכזת קבוצה, עובדות סוציאליות, רכזת חינוך, פסיכולוגית, פסיכיאטרית, אם בית ומנהלת.

  מנהלת: רינת קמה

  פרטי קשר: aluma@maonrt.net

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים