04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  מערך דיור בעמק

  מיקום: מגדל העמק

  אוכלוסיית יעד: מוגבלות שכלית התפתחותית קלה – בינונית גלאי 17 ומעלה.

  על מערך הדיור:

  מסגרת דיור בקהילה המורכבת מבתים ברחבי העיר מגדל העמק. בכל בית מתגוררים עד 6 דיירים ודירה אחת עד 10 דיירים, החיים בשותפות ובסיוע של אנשי צוות המקדם כל דייר למיצוי הפוטנציאל שבו לעצמאות ומעורבות בחיי קהילה.

  אנו מאמינים כי תפקידנו בראש ובראשונה לשמור על כבודם וזכותם של הדיירים לשוויון. בנוסף, אנו שומרים על אפשרות בחירה, ביטוי והתקדמות אישית בתחומי החיים השונים, שילובם של הדיירים בקהילה, פיתוח מיומנויותיהם, דאגה לרווחתם ולמיצוי כישוריהם אשר יובילו את הדיירים לאיכות חיים גבוהה יותר.

  לכל דייר נבנית תכנית קידום אישית הנותנת מענה לצרכיו ובקשותיו ומסייעת בהקניית מיומנויות שונות. הדיירים שותפים בניהול הבית, צורכים שירותים בקהילה (מרפאה, קניות, דואר, בנק), נהנים מחוגים מגוונים בשעות הפנאי על פי בחירותיהם ומשתתפים בפעילויות רבות בעיר. שמנו לעצמו מטרה לשלב את הדיירים בקהילה המקומית בה הם חיים ולכן הדיירים מעורבים בפרויקטים שונים בתוך הקהילה, מתנדבים במקומות ומאפשרים התנדבות אצלם.

  צוות דיור כולל:

  מנהלת, עובדת סוציאלית, אם בית אחראית תחום רפואה, מדריכים ומדריכות, פסיכיאטרית.

  מנהלת: אושרת מימון

  B.Ed  בחינוך ,התמחות בהוראת האומנות כיתות א' – יב' ותעודת הוראה במכללת אורנים.

  קבלת מלגת הצטיינות.

  כיום סטודנטית ללימודי IL CBT , לימודי ערב.

  דבר המנהלת

  שמי אושרת מימון , מטרתי המרכזית היא לשאוף לאיכות חיים גבוהה ככל הניתן עבור הדייר, דבר זה מתבטא ראשית בדאגה בסיסית לשמירה על בריאותו, רווחתו הנפשית ומקום מגוריו. בראיית התפתחותו האישית ופיתוח יכולותיו, בדאגה לעתידו ובחיזוק הקשר שלו עם הקהילה.

  צרו קשר איתנו

  טלפון: 04-6931465

  פקס: 077-5405699

  נייד: 0526616677

  מייל: diurbaemek-s@rammot.co.il

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים