04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  נותנים הזדמנות שווה בחברה

  בשגרת חיי היום יום של כל אחד ואחת מאיתנו התעסוקה היא מוקד עניין מרכזי שמלווה אותנו לאורך כל החיים הבוגרים. כבר משלבי גיל הנעורים, אנשים נורמטיביים מתחילים לחפש פתרונות תעסוקתיים משתלבים בשוק העבודה. ולכן, לא צריכה להיות שום ציפייה שונה בכל מה שנוגע לתעסוקה, גם בקרב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. היום המודעות לצורך ויצירת תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים רק הולכת ועולה. ויש יותר ארגונים וחברות שמוכנים להעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים בתנאים שמתאימים להם. ביחד עם הצוות של קבוצת רמות אפשר לייצר תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים בפורמט שמתאים אישית לכל אחת או בתוך קבוצה שמגיעה באופן מאורגן לתעסוקה יומית.

  נותנים הזדמנות שווה בחברה

  קודם כל ולפני הכל החשיבות של תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים היא עניין של שוויוניות. בדיוק כמו שמגיע לנו להתפרנס בכבוד, גם אנשים בעלי צרכים מיוחדים רוצים להתפרנס מהכישורים והיכולות שלהם וליצור חיי שיגרה ותעסוקה בריאים. כמובן שצריך להתאים את שגרת התעסוקה ליכולות הקוגניטיביות והחברתיות של כל אחד מהאנשים. למשל אם יש מישהו שלא יכול לעבוד באותה עבודה למשך שעות ארוכות, ניתן לפצל את העבודה או לייצר יום עבודה מקוצר שמתאים ליכולות שלו. אבל ברגע שהם מבינים את החשיבות של תעסוקה לשגרת חיים בריאה ומיטיבה, ברור לכל שהיא השתלבות של אנשים עם צרכים מיוחדים בשוק התעסוקה היא חלק מהמציאות היומיומית שאנחנו רוצים וצריכים לייצר להם.

  מתחילים בלבנות חברה שוויונית

  האחריות החברתית של כולנו, כלפי אנשים בעלי צרכים מיוחדים היא לייצר שוויון הזדמנויות מלא ככל האפשר. שוויון הזדמנויות הוא התחשבות בצרכים מצד אחד אבל מצד שני גם מתן הזדמנות לתעסוקה. כך שיש חשיבות חברתית עצומה ביצירה של פתרונות תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים. ואנחנו אנשי הצוות של קבוצת רמות מוכנים להשקיע המון מאמצים ומשאבים בשביל לייצר פתרונות תעסוקה מתאימים לכל אחד ואחת מהאנשים שנמצאים תחת חסותו של הארגון שלנו ומגיעים מידי יום למרכזי התעסוקה שלנו.

   

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים