04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  מעטפת בטוחה ומכילה

  התמודדות עם אירועי העבר שמשפיעים על הבריאות הנפשית היא לא עניין של מה בכך. נשים שעברו פגיעות מיניות מורכבות. גברים שמתמודדים עם עבר עלים. ואנשים שמתמודדים מגיל צעיר עם מחלות נפש מורכבות הם כולם אנשים שצריכים לקבל ליווי ועזרה ברמה היומיומית. אבל כאשר המצב הבריאותי אינו מצדיק שיהיה במחלקה פסיכיאטרית סגורה, חייבים להיות פתרונות תומכים בקהילה שיעזרו למטופל לקבל את הכלים לחיים בריאים יותר. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אפשר לבחור הוסטל לנפגעי נפש שילווה את המטופל בחיי היום יום שלו ויהפוך להיות בית בטוח גם בעת רגעי המשבר המורכבים ביותר. הוסטל לנפגעי נפש הוא אחד מהפתרונות שמציעה קבוצת רמות למטופלים שמתמודדים עם אתגרי נפש מורכבים, וזאת על בסיס עבודה עם מדריכים מנוסים ובסביבה מרגיעה ותומכת שמתאימה בדיוק לציפיות שלכם.

   

  האתגר הגדול ביותר בחייהם של אנשים שמתמודדים עם בעיות נפשיות הוא היצירה של סביבה שעוזרת להתמודד עם הקושי הנפשי. חיים בחברה הרגילה הם חיים מאוד שיפוטיים כלפי אנשים עם בעיות נפש. ולכן דווקא הבחירה להיכנס לגור בתוך הוסטל לנפגעי נפש היא החלטה שאמורה ויכולה לאפשר לכם להתחיל תהליך שיקומי הרבה יותר בריא. הסביבה היא הסביבה מרגיעה, שמסוגלת להכיל גם התנהגויות אבנורמליות מורכבות מאוד. והעבודה היא עבודה יומיומית עם צוות מדריכים מקצועי שזה הוא תחום ההתמחות העיקרי שלו. ומתוקף כך, הוסטל לנפגעי נפש הוא הרבה יותר מאשר בית לגור בו.

  לכל אתגר וכל קושי, יש מענה אישי בהוסטל

  המציאות שבה אתם יוצרים בית בתוך הוסטל לנפגעי נפש היא מציאות ממשית. כזו שיש יותר ויותר אנשים שחיים לפיה ומייצרים את איכות החיים הרצויה לאנשים שמתמודדים עם בעיות נפשיות מורכבות. על אחת כמה וכמה אם אתם בוחרים להשקיע את כל המשאבים שלכם בכניסה אל הוסטל לנפגעי נפש של קבוצת רמות אשר יוצר את החוויה הטיפולית והחברתית המתאימה לאנשים עם אתגרי נפש מורכבים. אנו עושים את כל המאמצים ביחד איתכם בשביל להבטיח את איכות החיים ואת חוויית החיים שמגיעה להם.

   

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים