04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  מה הוא תפקידו של מעון יום שיקומי ולמי הוא מתאים?

  כל מי שאי פעם בחייו מצא את עצמו מתמודד עם סיטואציות חברתיות או בריאותיות מורכבות יודע שלפעמים צריך לעצור לרגע את כדור השלג ולבקש עזרה. זו לא בושה וזה אפילו לא בעיה כי כאשר יש לכם סכנה בריאותית משמעותית או כאשר אתם נמצאים בסיכון חברתי, מעון יום שיקומי הוא נקודת מוצא חדשה. הצוות של מעון יום שיקומי לומד להכיר אתכם ואת הצרכים האישיים שלכם, כמו גם את המשפחה ואת מעגלי התמיכה שמלווים אתכם לאורך השנים. ועל בסיס תהליך היכרות ולמידה יוצר את תהליך השיקום שמתאים למצב האישי שלכם. כך שאנחנו בקבוצת רמות מסוגלים להציע לכם פתרונות כמעט לכל בעיה שאיתה אתם מתמודדים ומוכנים לקחת את הצעד המשמעותי ביחד איתכם עד שתבריאו.

  מה הוא תפקידו של מעון יום שיקומי ולמי הוא מתאים?

  תפקידו של מעון יום שיקומי הוא קודם כל להציע מסגרת. בוודאי כאשר מדובר על אנשים עם בעיות התפתחותיות כמו אוטיזם, המסגרת היא חשובה מאוד והיא יוצרת ודאות בחיי היומיום והשגרה ברמה שמאפשרת יציבות למטופל. כמו כן, מעון יום שיקומי מציע תמיכה נפשית, שכוללת גם טיפול על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים וגם ליווי חברתי של אנשי הצוות והמטופלים האחרים במעון. כך שהמטופל עצמו יכול למצוא מעגלי תמיכה נוספים ורחבים יותר מאשר המעגל המשפחתי. זאת ועוד עשית הפעילויות בתוך מעון יום שיקומי משתנות ומתאימות את עצמן למצב הרפואי האישי של כל אחד מהמטופלים ושל כולם ביחד כקבוצה. ולכן מדובר על מרכז מגוון מאוד שמייצר עניין בכל יום מחדש לטובת המטופלים.

  אוכלוסיות עם קשיי הסתגלות לחברה, צריכות מסגרת יציבה ותומכת

  הקושי להסתגל לחיי שגרה אחרי אתגרים אישיים וחברתיים הוא קושי ממשי שמשפיע על חוויית החיים שלכם. ומשום כך, אתם רוצים לאפשר לעצמכם או לבני המשפחה הקרובים אליכם לקבל את מעגל התמיכה האולטימטיבי שיעזור להם להתמודד עם המצב שבו הם נמצאים על הצד הטוב ביותר. אנחנו, אנשי חברת קבוצת רמות משקיעים את כל המאמצים בשביל לייצר את חוויית הטיפול והשיקום הייחודית שמתאימה לצרכים שלכם, בכל טיפול מחדש.

   

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים