04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  הצ'אנס האחרון שלהם

  נערים ונערות רבים שמתמודדים עם סיפורי חיים לא פשוטים בכלל, מוצאים את עצמם מסתובבים באזורים מפוקפקים או בחברתם של אנשים שלו דווקא רוצים בטובתם. בגילאי העשרה שיקול הדעת יכול להיות לכולם הרבה מאוד גבוהות תיק והשפעה חברתית היא עצומה ולעיתים גם לסיכום עוד. לשיחה נוער בסיכון חייב לקבל עזרה צמודה ולפעמים אפילו פיקוח צמוד, עדשה הנערים והנערות מקבלים את כל הכלים להתמודד עם אתגרי החיים ו המורכבויות של חיים בוגרים. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה צריך לעבוד עם פנימייה לנוער בסיכון ולפנות לקבלת עזרה, מהצוות המקצועי של קבוצת רמות, ויפה שעה אחת קודם, אם אתם לא מצליחים לייצר שליטה על מערכות יחסים עם נערים ונערות בסיכון.

  הצ'אנס האחרון שלהם

  לרבים מאוד מהנערים והנערות שפונים אל פנימיה לנוער בסיכון הפנימייה היא ההזדמנות האחרונה לייצר את החיים שמגיע להם לחיות. אומנם הגיל הצעיר הוא הזדמנות טובה לשפר את נתוני הפתיחה שלהם, אבל אם לא משתפים פעולה עם הצוות המקצועי של הפנימייה, היה בלתי אפשרי לשנות את מסלול העניינים לטובתם של הנערים. האתגר הוא עצום, בעיקר לאור העובדה שיש כל כך הרבה פיתויים בחוץ ויש כל כך הרבה קשיים שאיתם מתמודדים נערים ונערות בסיכון במהלך חייהם. אבל בדיוק מהסיבה הזו צוות הפנימייה הוא צוות שעבר הכשרה מתאימה והיא יודע איך להעניק ליווי ותמיכה גם ברגעים קשים ומורכבים, כדי להעצים את הנערים.

  התחלה חדשה לחיים – כשאין באמת מוצא אחר

  כשאין ברירה אחרת, וכאשר אין לילדים שפונים לעזרת הצוות של פנימיה לנוער בסיכון עוד מעגלי תמיכה, אין ברירה אלא לקחת החלטות קשות ומורכבות לטובתם של הנערים והנערות. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של קבוצת רמות מבינים את הקושי שאתם מתמודדים איתו כיחידים או בתור משפחה ובונים איתכם ובשבילכם תוכניות עבודה להתמודדות עם נוער בסיכון. פנימיה לנוער בסיכון היא לא הסוף אלא בעיקר הדרך להתחיל מחדש ולבנות חיים אחרי אירועים טראומתיים וקשים שמתרחשים בגיל ההתבגרות. ולכן זו ההחלטה החכמה והנכונה בשביל רבים מהנערים והנערות.

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים