04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  המקום שבו הם רוכשים כישורים לחיים

  החברה הישראלית מגלה בשנים האחרונות עד כמה אפשר להפוך את חייהם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, לחיים מלאי משמעות ועניין. הכל תלוי בנכונות שלנו בתור חברה להפוך את חייהם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים לחיים הרבה יותר מגוונים ועשירים. ואנחנו עושים זאת בהצלחה בזכות פתרונות פשוטים כמו מעון לבעלי צרכים מיוחדים שהופך להיות להם גם לבית אבל גם למרכז חברתי מאשר. מידי יום ביומו המעונות יוצרים פעילויות מגוונות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, מעודדים אותם לתעסוקה ויוצרים קהילות חברתיות שלמות סביב המעונות. כך שאנשי צוות קבוצת רמות דואגים להפוך כל יום במעון לבעלי צרכים מיוחדים ליום שהוא כל כולו חגיגה והנאה לדיירי המעון.

  המקום שבו הם רוכשים כישורים לחיים

  הספקטרום של אנשים בעלי צרכים מיוחדים הוא רחב מאוד והוא מאוד אינדיבידואלי. יש אנשים שמתמודדים עם הצרכים המיוחדים שלהם באופן עצמאי. בעוד שאחרים חייבים לפנות לקבלת עזרה וליווי ברמה היומיומית. בתוך מעון לבעלי צרכים מיוחדים אפשר למצוא את כל הספקטרום שקיים כיום, מפני שלכל אחד מדיירי המעון יש צרכים קצת שונים ואחרים. שילוב שבין אנשים עם אתגרים שונים מדריכים מנוסים ומיומנים יוצר בית מגוון מאוד שבו כל אחד מקדם את עצמו ואת חברו אל עבר חיים בריאים ומגוונים יותר. ולכן המעון מבחינתן של משפחות רבות הוא הפתרון הטוב ביותר כדי להעניק איכות חיים וחוויית חיים טובה לבן משפחה עם צרכים מיוחדים.

  אנחנו איתכם לאורך כל הדרך

  לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם רוצים לפנות אל מעון לבעלי צרכים מיוחדים, אם יש לכם בן משפחה שצריך לקבל עזרה, אתם צריכים להרגיש שאתם עושים את ההחלטה הנכונה. על אף שמדובר על החלטה לא פשוטה, ועל אף כל החששות והפחדים, הידע והניסיון שיש לאנשי צוות קבוצת רמות מאפשר לכם לבחור את הליווי המתאים לבן המשפחה היקר שלכם. אנחנו נעזור לכם לחיות חיים טובים, בריאים ובטוחים יותר, גם כאשר בן המשפחה שלכם צריך לקבל עזרה צמודה.

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים