04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  הוסטל שמעניק את הכלים והמיומנויות הדרושות

  הפעם הראשונה שבה שמעתם את האבחנה של הרופאים הייתה הפעם הראשונה שבה הבנתם שהחיים של הילד שלכם הולכים להיות חיים שונים מכל מה שהכרתם. יחד עם זאת, היום הטיפולים והשירותים החברתיים שיש בשוק לאנשים שמתמודדים עם אוטיזם הם כל כך נרחבים וכל כך מגוונים, עד שאתם יכולים למצוא לעצמכם את הפתרון הנכון ביותר הן על פי השקפת עולמכם והן על פי המצב האישי של בן המשפחה שלכם. בוודאי כאשר מדובר על ילדים צעירים, יש משפחות שמחליטות מבעוד מועד לקבל טיפול בעזרת צוות מומחים ולהפנות את הילד אל הוסטל לילדים אוטיסטים, בשביל להציע לו את כל התמיכה והליווי, שאפשר לקבל. בתנאים מסוימים, הוסטל לילדים אוטיסטים הוא פתרון אידיאלי הרבה יותר מכל פתרון אחר, ובלבד שאתם בוחרים מקום מקצועי עם יכולות נרחבות להציע סיוע לילד שלכם, כמו ההוסטלים של קבוצת רמות.

  הוסטל שמעניק את הכלים והמיומנויות הדרושות

  על פניו, נדמה כי מסגרת כמו הוסטל לילדים אוטיסטים היא אך ורק מסגרת מגורים מציעה פתרון להורים שלא יכולים לשמור על הילדים שלהם במהלך שעות היום ומתקשים להפוך את שגרת הבית לשגרה המתאימה לילד אוטיסט. יחד עם זאת ישנם רבדים עמוקים יותר בחייהם של ילדים שחיים בתוך הוסטל לילדים אוטיסטים. בין היתר יש אלמנט חברתי חשוב מאוד שהשפעתו על תפקודם של הילדים ניכרת במיוחד לאורך זמן. ילדים החיים בסביבה של מבוגרים עם רגישות לבעיות כמו אוטיזם, לצד ילדים עם בעיות דומות לבעיות שלהם, מצליחים לפתח את סף הרגישות הדרוש כדי להתמודד עם אתגרים שונים. וכך, ההתנהגות שלהם לאורך זמן משתפרת והם מצליחים להתמודד עם חלק מהבעיות שלהם.

  בשלבים קריטיים של ההתפתחות, ההוסטל הוא המקום הנכון ביותר

  דווקא ברגעים הכי מורכבים, הצוות של קבוצת רמות מציע לכם פתרון להתמודדות עם בעיה כמו אוטיזם. אנחנו עובדים ברגישות ובסבלנות אין קץ. ותמיד נכונים לתת עזרה וסיוע למשפחות שמתמודדות עם ילד אוטיסט. כך שאתם תגלו מהר מאוד עד כמה חשובה ונכונה היא ההחלטה לפנות ויפה שעה אחת קודם.

   

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים