04-6793088

צור קשר

צרו קשר מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר

  דיור חוץ ביתי לאוכלוסיות בסיכון – המוצא האחרון

  החיים תחת סיכון ממשי הם חיים שלא ניתן לדמיין עד כמה הם מורכבים ומאתגרים. מצד אחד אנשים שנמצאים תחת סיכון מעוניינים במרבית המקרים לחיות חיים עד כמה שיותר נורמליים, ומן הצד השני יש אתגרים חיצוניים שהופכים את החיים שלהם להרבה יותר מורכבים. בדיוק מהסיבה הזו, יש פתרונות כמו דיור חוץ ביתי שמציעים את הסביבה התומכת והבטוחה שמגיעה לאנשים אשר נמצאים בסיטואציות מורכבות. דיור חוץ ביתי הוא פתרון צריך להבין את ההשלכות שלו לטווח הארוך לפני שלוקחים החלטה הכל כך מורכבת. אבל ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של קבוצת רמות, ניתן יהיה להתאים את סגנון הפתרון המתאים לסיטואציה הפרטנית שלכם.

  דיור חוץ ביתי לאוכלוסיות בסיכון – המוצא האחרון

  דיור חוץ ביתי לאוכלוסיות בסיכון הוא קודם כל מזור לבעיה קשה. בין שמדובר על נשים בסיכון ובין שמדובר על משפחות שנמצאות ברחוב מסיבה כלשהיא, אנשים בסיכון לא יכולים להרשות לעצמם להישאר עוד יום אחד בסביבה שלא מאפשרת להם לחיות חיים בטוחים ובריאים. זהו בעצם המוצא האחרון שיש לאדם או למשפחה, וזו היא העזרה הטובה ביותר שאפשר לקבל בסיטואציות הקיצוניות. דיור חוץ ביתי יכול להיות דיור בתנאים אנונימיים או פתרון שאתם מקבלים באופן זמני, אבל הוא בעצם הפתרון המקיף והכולל שישפר את איכות החיים שלכם ויאפשר לכם לקחת נשימה לפני שאתם יוצאים להתמודדות עם אתגרים לא פשוטים שהחיים מציבים לפניכם.

  המוצא האחרון מחיים של פחד וחרדה קיומית

  חשוב לזכור שעצם קיומו של דיור חוץ ביתי לא אומר שאתם בטוחים במאת האחוזים. זה פשוט אומר שלקחתם החלטה אשר תעזור לכם להתמודד עם הסיטואציה בצורה הרבה יותר טובה ואפקטיבית. אז אם אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה שבה אין ברירה אלא לפנות ולקבל עזרה של גורמים חיצוניים ולחשוב ברצינות על האפשרות של דיור חוץ ביתי, הגיע הזמן לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ולתכנן את התהליך להחלמה ביחד. אנחנו, אנשי קבוצת רמות נלווה אתכם שלב אחרי שלב ונדאג שאתם מקבלים את כל הפתרונות לכל האתגרים שאיתם מתמודדים בצורה הטובה ביותר לאורך כל הדרך.

  צרו קשר

  מלאו את הפרטים ואחד מנצינגו יצור איתכם קשר
   לקוחות ממליצים

   ציפי בר

   מסגרות טיפול אכותיות, מקצועיות ונותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיה.

   ישראל לחיאני

   ממליץ בחום על מי שפועל למען אוכלסיה מיוחדת זו.

   שמעון מלול

   שירות אנושיות ומקצועיות זה בדי אן איי שלהם.

   שאלות ותשובות

   שאלות על קבוצת רמות

   מהי קבוצת רמות?

   קבוצת רמות מאגדת בתוכה מספר חברות הנותנות שירותים לאוכלוסיות מיוחדות בתחומי הדיור, התעסוקה והחינוך. לקבוצה יש ניהול מרכזי אחד והיא פועלת תחת סטנדרט איכות אחד (בתו תקן ISO 9001-2015).

   לאילו אוכלוסיות קבוצות רמות נותנת שירותים?

   קבוצת רמות נותנת שירותים למגוון אוכלוסיות, בהן: אוכלוסיית מנהל מוגבלויות – אוטיזם, מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) ושיקום, אוכלוסיית דירי רחוב ומכורים, נכי נפש וילד ונוער.

   מהו דיור חוץ ביתי?

   דיור חוץ ביתי הינו אחד השירותים שמספק משרד הרווחה במסגרת מינהל מוגבלויות לאדם המאובחן ומטופל על ידו. המגורים במסגרת דיור חוץ ביתי הינה זכות של כל אדם המאובחן כאדם עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), אוטיזם או שייך לאוכלוסיית השיקום. זהו שירות הכולל מגורים בבית בו יינתן לאדם עם הצרכים מיוחדים טיפול מקיף ומלווה בכל תחומי החיים הליווי הינו 24/7, כל השנה, על ידי צוות המסגרת

   איזה מסגרות קיימות?

   כיום, קיים מגוון רחב של שירותי דיור המתאימים לאנשים שונים, בין השירותים הקיימים:

   • שירותי דיור נתמך תמיכה באנשים עצמאיים למספר שעות בשבוע כל אחד על פי צרכיו.
   • מסגרת דיור קהילתית דירות בהן מתגוררים לרוב 6 דיירים, אך קיימות גם דירות עם מספר קטן יותר של דיירים בדירה.
   • הוסטלים /קבוצות דיור דירות של 7 דיירים ומעלה, מיועדות לאנשים הזקוקים ליותר מענים טיפוליים ואחרים מאלה המסוגלים לגור בדיור קהילתי.
   • מעון מסגרת דיור גדולה שבתוכה קיימות יחידות דיור שונות לקבוצות קטנות של דיירים החיים יחד. לרוב שירותי המרפאה, מטבח, מכבסה וכו' ניתנים במרוכז על ידי המעון. לכלל הדיירים במעון ניתנים שירותים פרא-רפואיים בתוך המסגרת ורמת המוגנות גבוהה יותר עבור כל דייר ודייר.
   כיצד מתקיים תהליך הקליטה?

   במסגרת מתקיימת ועדת קבלה בשיתוף שני הצדדים וניתנת הזדמנות להכיר את המקום והצוות, לעשות תיאום ציפיות ולשאול את כל השאלות העולות. במידה והמועמד לא יכול להגיע המסגרת עורכת עליו תצפית ואוספת מידע במסגרת היום שלו בהסכמת האפוטרופוס. במידה ומתקבלת הסכמה בין הצדדים כי המסגרת היא המתאימה לאותו אדם, מחליטים על תאריך קבלה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים